| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Black |
Mileage: |
120,231 |
| Stock #: | 08402 |
| Engine: | Vortec 6.2L V8 SIDI |
| Cylinders: | 8 |
| Body: | 2D Coupe |
| Exterior Color: | Garnet Red Tintcoat |
Mileage: |
74,831 |
| Stock #: | 08448 |
| Trim: | 1LT |
| Engine: | 3.6L V6 DI |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Black Metallic |
Mileage: |
78,587 |
| Stock #: | 08042 |
| Trim: | LT |
| Engine: | 1.5L DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Black |
Mileage: |
98,321 |
| Stock #: | 08017 |
| Trim: | LT |
| Engine: | 3.6L V6 DI DOHC |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Black |
Mileage: |
118,154 |
| Stock #: | S70713 |
| Trim: | Diesel |
| Engine: | 3.0L V6 |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Predawn Gray Mica |
Mileage: |
98,452 |
| Stock #: | 08311 |
| Trim: | SE |
| Engine: | 2.5L I4 SMPI DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Predawn Gray Mica |
Mileage: |
88,154 |
| Stock #: | 08288 |
| Trim: | SE |
| Engine: | 2.5L I4 SMPI DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 2D Coupe |
| Exterior Color: | Silver Ice Metallic |
Mileage: |
92,871 |
| Stock #: | 08004 |
| Trim: | 1LT |
| Engine: | 2.0L Turbocharged |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 2D Coupe |
| Exterior Color: | Magnetic Metallic |
Mileage: |
80,567 |
| Stock #: | 08002 |
| Trim: | V6 |
| Engine: | 3.7L V6 Ti-VCT 24V |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 2D Convertible |
| Exterior Color: | Black / Black |
Mileage: |
78,413 |
| Stock #: | 08003 |
| Trim: | GT Premium |
| Engine: | 5.0L V8 Ti-VCT |
| Cylinders: | 8 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Gray |
Mileage: |
103,254 |
| Stock #: | 08206 |
| Trim: | S |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Glacier White |
Mileage: |
89,773 |
| Stock #: | 08044 |
| Trim: | 2.0T Premium |
| Engine: | 2.0L I4 TFSI Direct Injection DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 2D Convertible |
| Exterior Color: | Black Sapphire Metallic |
Mileage: |
78,625 |
| Stock #: | 08006 |
| Trim: | 428i |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V TwinPower Turbo |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | White |
Mileage: |
78,510 |
| Stock #: | 08031 |
| Trim: | SE |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Hatchback |
| Exterior Color: | Black Metallic |
Mileage: |
67,684 |
| Stock #: | S70115 |
| Trim: | Premium Plus |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder TFSI |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | White |
Mileage: |
48,478 |
| Stock #: | 08253 |
| Trim: | 328i |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V Turbocharged |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Crew Cab |
| Exterior Color: | Silver |
Mileage: |
185,632 |
| Stock #: | 08403 |
| Trim: | LTZ |
| Engine: | EcoTec3 5.3L V8 Flex Fuel |
| Cylinders: | 8 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Black |
Mileage: |
84,063 |
| Stock #: | 08413 |
| Trim: | LX |
| Engine: | 2.4L I4 DOHC 16V i-VTEC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 2D Cabriolet |
| Exterior Color: | Midnight Blue Metallic |
Mileage: |
109,241 |
| Stock #: | S70874 |
| Trim: | Carrera |
| Engine: | 3.6L H6 SMPI DOHC 325 hp |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Gray |
Mileage: |
112,487 |
| Stock #: | 08309 |
| Trim: | SE |
| Engine: | 2.5L I4 SMPI DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Slate Metallic |
Mileage: |
76,523 |
| Stock #: | 08011 |
| Trim: | SE |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Hatchback |
| Exterior Color: | Black |
Mileage: |
8,524 |
| Stock #: | S70957K |
| Trim: | Base |
| Engine: | Electric Motor |
| Body: | 2D Hatchback |
| Exterior Color: | Blue |
Mileage: |
52,461 |
| Stock #: | S70649 |
| Trim: | 2.0T S |
| Engine: | 2.0L I4 TSI Turbocharged |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Black |
Mileage: |
89,412 |
| Stock #: | 08252 |
| Trim: | 328i |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V Turbocharged |
| Cylinders: | 4 |
© 2026. Ferco Motors. All Rights Reserved. Developed by CarCasm