| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Imperial Blue |
Mileage: |
79,563 |
| Stock #: | 08005 |
| Trim: | 328i |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V Turbocharged |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Hatchback |
| Exterior Color: | Crystal Black Pearl |
Mileage: |
55,472 |
| Stock #: | 08475 |
| Trim: | LX |
| Engine: | 1.5L I4 DOHC 16V |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Black |
Mileage: |
54,421 |
| Stock #: | 08473 |
| Trim: | LX |
| Engine: | 2.0L I4 DOHC 16V i-VTEC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 3D Cargo Van |
| Exterior Color: | Blue |
Mileage: |
58,136 |
| Stock #: | 70334RE |
| Engine: | 3.0L V6 Turbodiesel |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Grey |
Mileage: |
62,890 |
| Stock #: | 08009 |
| Trim: | E 300 |
| Engine: | I4 |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Black |
Mileage: |
58,048 |
| Stock #: | 08443 |
| Trim: | Essence |
| Engine: | 3.6L V6 SIDI VVT |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Black |
Mileage: |
120,231 |
| Stock #: | 08402 |
| Engine: | Vortec 6.2L V8 SIDI |
| Cylinders: | 8 |
| Body: | 2D Coupe |
| Exterior Color: | Summit White |
Mileage: |
74,831 |
| Stock #: | 08448 |
| Trim: | 1LT |
| Engine: | 3.6L V6 DI |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Black |
Mileage: |
98,321 |
| Stock #: | 08017 |
| Trim: | LT |
| Engine: | 3.6L V6 DI DOHC |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Black Metallic |
Mileage: |
78,587 |
| Stock #: | 08042 |
| Trim: | LT |
| Engine: | 1.5L DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Black |
Mileage: |
118,154 |
| Stock #: | S70713 |
| Trim: | Diesel |
| Engine: | 3.0L V6 |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Predawn Gray Mica |
Mileage: |
88,154 |
| Stock #: | 08288 |
| Trim: | SE |
| Engine: | 2.5L I4 SMPI DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 2D Coupe |
| Exterior Color: | Silver Ice Metallic |
Mileage: |
92,871 |
| Stock #: | 08004 |
| Trim: | 1LT |
| Engine: | 2.0L Turbocharged |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 2D Coupe |
| Exterior Color: | Magnetic Metallic |
Mileage: |
80,567 |
| Stock #: | 08002 |
| Trim: | V6 |
| Engine: | 3.7L V6 Ti-VCT 24V |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 2D Convertible |
| Exterior Color: | Black / Black |
Mileage: |
78,413 |
| Stock #: | 08003 |
| Trim: | GT Premium |
| Engine: | 5.0L V8 Ti-VCT |
| Cylinders: | 8 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Barcelona Red |
Mileage: |
92,965 |
| Stock #: | AL70775 |
| Trim: | LE |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC 16V |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Glacier White |
Mileage: |
89,773 |
| Stock #: | 08044 |
| Trim: | 2.0T Premium |
| Engine: | 2.0L I4 TFSI Direct Injection DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 2D Convertible |
| Exterior Color: | Alpine White |
Mileage: |
88,146 |
| Stock #: | S70702 |
| Trim: | 440i |
| Engine: | 3.0L 6-Cylinder DOHC 24V Turbocharged |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 2D Convertible |
| Exterior Color: | Black Sapphire Metallic |
Mileage: |
78,625 |
| Stock #: | 08006 |
| Trim: | 428i |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V TwinPower Turbo |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Phantom Black |
Mileage: |
78,510 |
| Stock #: | 08031 |
| Trim: | SE |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Silver |
Mileage: |
80,978 |
| Stock #: | 70551 |
| Trim: | XLE |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC Dual VVT-i |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Hatchback |
| Exterior Color: | Black Metallic |
Mileage: |
67,684 |
| Stock #: | S70115 |
| Trim: | Premium Plus |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder TFSI |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | White |
Mileage: |
48,478 |
| Stock #: | 08253 |
| Trim: | 328i |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V Turbocharged |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Crew Cab |
| Exterior Color: | Silver |
Mileage: |
185,632 |
| Stock #: | 08403 |
| Trim: | LTZ |
| Engine: | EcoTec3 5.3L V8 Flex Fuel |
| Cylinders: | 8 |
© 2026. Ferco Motors. All Rights Reserved. Developed by CarCasm