| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Frost White Pearl |
Mileage: |
93,633 |
| Stock #: | 70858RE |
| Trim: | 2.4 Base |
| Engine: | 2.4L I4 DGI DOHC 16V |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Phantom Black |
Mileage: |
71,460 |
| Stock #: | 70665RE |
| Trim: | Value Edition |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Hatchback |
| Exterior Color: | Ultra Black Pearl |
Mileage: |
98,897 |
| Stock #: | 70795RE |
| Trim: | SE |
| Engine: | 1.6L I4 DGI DOHC 16V |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Parisian Gray |
Mileage: |
80,143 |
| Stock #: | 70836RE |
| Trim: | 3.8 |
| Engine: | 3.8L V6 DGI DOHC Dual CVVT |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Ash Black Mica |
Mileage: |
79,696 |
| Stock #: | 70837RE |
| Trim: | GLS |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | True Blue Pearlcoat |
Mileage: |
99,258 |
| Stock #: | 70848KRE |
| Trim: | Latitude |
| Engine: | 3.2L V6 |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Bright White Clearcoat |
Mileage: |
93,587 |
| Stock #: | 70873KRE |
| Trim: | Limited |
| Engine: | 2.4L I4 MultiAir |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | White |
Mileage: |
79,145 |
| Stock #: | 70872RE |
| Trim: | C 250 |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC 16V |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 2D Coupe |
| Exterior Color: | Black |
Mileage: |
75,956 |
| Stock #: | 70902RE |
| Trim: | C 250 |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC 16V |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 2D Convertible |
| Exterior Color: | Silver Metallic |
Mileage: |
75,227 |
| Stock #: | 70486RE |
| Trim: | Base |
| Engine: | 2.0L 16V TwinPower Turbo |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Blazing Red |
Mileage: |
84,710 |
| Stock #: | 70903RE |
| Trim: | Base |
| Engine: | 1.6L I4 DOHC 16V Turbocharged |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | White Pearl |
Mileage: |
64,980 |
| Stock #: | 70892RE |
| Trim: | SV |
| Engine: | 1.6L I4 DOHC 16V |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Super Black |
Mileage: |
150,317 |
| Stock #: | 70826ARE |
| Trim: | SV |
| Engine: | 1.8L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Wagon |
| Exterior Color: | Bright White |
Mileage: |
134,304 |
| Stock #: | 69602RRE |
| Trim: | SLT |
| Engine: | 2.4L I4 MultiAir |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Slate Metallic |
Mileage: |
109,080 |
| Stock #: | 70531RE |
| Trim: | S |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC Dual VVT-i |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Black Uni |
Mileage: |
105,310 |
| Stock #: | 70667ARE |
| Trim: | 1.8T Limited Edition |
| Engine: | 1.8L 4-Cylinder DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sport Utility |
| Exterior Color: | Reflex Silver Metallic |
Mileage: |
81,012 |
| Stock #: | 70891RE |
| Trim: | 2.0T |
| Engine: | 2.0L TSI DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 2D Coupe |
| Exterior Color: | Alpine White |
Mileage: |
71,799 |
| Stock #: | 08242 |
| Trim: | 128i |
| Engine: | 3.0L I6 DOHC 24V |
| Cylinders: | 6 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Crystal Black Pearl |
Mileage: |
86,538 |
| Stock #: | 70835RE |
| Trim: | LX |
| Engine: | 2.4L I4 DOHC i-VTEC 16V |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Predawn Gray Mica |
Mileage: |
98,452 |
| Stock #: | 08311 |
| Trim: | SE |
| Engine: | 2.5L I4 SMPI DOHC |
| Cylinders: | 4 |
| Body: | 4D Sedan |
| Exterior Color: | Gray |
Mileage: |
113,117 |
| Stock #: | AL70552A |
| Engine: | 2.0L Turbocharged TSI |
| Cylinders: | 4 |
© 2026. Ferco Motors. All Rights Reserved. Developed by CarCasm